Vera Tesisat – Suyun Yön Bulduğu Nokta…

Vera Tesisat

Vera Tesisat uzun ve başarılı bir iş geçmişinin tecrübesiyle, 7 gün 24 saat profesyonel sıhhi tesisatçı hizmetleri vermektedir. Dürüst, hızlı ve garantili su tesisatçısı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Su Tesisatçısı – Vera Tesisat

Geçmişte sıhhi tesisatçı, sıhhi su tesisatçısı veya muslukçu olarak anılan günümüzün su tesisatçısı, temiz ve atık su tesisat konularında montaj ve tamirat hizmetleri verirler. Su tesisatçısı firmamız Vera Tesisat, musluk değişimi, su bataryası değişimi, banyo bataryası montajı, taharet musluğu değişimi, vana değişimi, su sayacı değişimi, su basınç ayarlayıcı montajı, lavabo gider temizliği, eviye tıkanıklığı açma ve benzeri sıhhi tesisat hizmetleri yanında cihazla su kaçağı tespiti, kameralı tıkanıklık açma servisi de vermektedir.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti – Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespiti günümüzde modern cihazların desteğiyle gelişigüzel kırp dökmeden, hızla yapılmaktadır. Fakat bu cihazları kullamak ve verilerini doğru yorumlayarak su kaçağı noktasını hatasız olarak bulmak için güçlü bir tecrübe gerekmektedir. Su kaçağı bulma konusunda en doğru hizmeti en hızlı şekilde firmamızdan alabilirsiniz.

Kameralı Tıkanıklık Açma – Kanal Tıkanıklığı

Tıkanıklık oluşumu lavabo, küvet, duşakabin ve klozetten başlayarak atık su kanallarının kanalizasyon şebekesine bağlandığı noktaya kadar her kademede gerçekleşebilir. Lavabo, küvet, duşakabin tıkanıklıkları genelde gider tıkanıklarıdır ve giderlerin sökülüp temizlemesiyle giderilir. Klozet tıkanıklıkları ise genelde içine atılan kağıt temizlik ürünlerinden ve yabancı maddelerden dolayı oluşur. Bu tür kanal tıkanıklıklarını açmak için robot kollar kullanmaktayız. Bu şekilde başarılı olunmadığı takdirde kamerayla tıkanıklığın yeri tespit edilerek direkt müdahale edilir. Kameralı tıkanıklık açma işlemleri çok hızlı şekilde ve en az masrafla sonuçlanır.

Klozet Tamiri – Rezervuar İç Takım Sifon Arızaları

Klozet arızalarının başında rezervuar iç takım arızaları yer alır. İç takım sifon çekildiğinde akan temizleme suyunun yönetimini yapar ve bozulduğunda su ile alakalı sorunlar  görülmeye başlanır. Bu tür klozet arızalarında iç takımı komple değiştirmek en garantili yöntemdir.

Petek Temizleme – Petek Temizliği

2 Yılda bir yaptıracağınız çift yönlü petek temizliği sayesinde doğalgaz kalorifer sisteminiz en yüksek performansla çalışır. Kombi bakımı sırsında petek temizleme yaptırmanızı kesinlikle öneririz.

Doğalgaz Tesisat – Doğalgaz Kalorifer Tesisatı

Bakır boru kalorifer tesisatı, kombi değişimi, gaz kaçağı tespiti, havlupan montajı, ocak bağlantısı gibi konularda hizmet vermekteyiz.

Vera Tesisat